Home / Duvar Dekorasyonu / Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Ev, ofis dekorasyonun temel öğelerinden bir tanesi duvar dekorasyonudur. Duvar dekorasyonu doğru şekilde yapılırsa, dekorasyonun tamamı bundan pozitif olarak etkilenir. Bu yazımızda; evinizi ya da ofisinizi şenlendirmek adına faydalanabileceğiniz Duvar Dekorasyonu Fikirlerini sizlere sunuyoruz. Duvar Dekorasyonu Fikirlerimizi beğenmeniz dileğiyle..

 

 

1- Modern ve Zengin Dekorlar Kullanın

Bir fotoğrafı, çalışmayı ya da sanat eserini sergilemenin en iyi yolu çerçeveli kanvas tablolar olmalı. Çerçevenin verdiği modern görüntü ve kanvas bezinin verdiği sanatsal dokuyla beraber oluşan bu sunum duvarlarınıza benzersiz bir hava katabilirsiniz. Genelde sanat sergilerinde ve lüks otellerde gördüğümüz bu dekorla evinizi donatın!

2- Farklı Tasarımları Tercih Edin

Son zamanlara yaygınlaşmaya başlayan farklı geometrik şekillerdeki duvar dekorları tercih edebilirsiniz. Özellikle fotoğraflar ile geometrik şekiller arasında oransal benzerliği yakalayabilirseniz ortaya kendi sanat eserinizi çıkarmanız mümkün.

3- Farklı Ebatlardan Bir Bütün Oluşturun

Bu çalışmayı hem çerçevelerle hem de kanvas tablolarla yapabilirsiniz. Farklı boyutlardaki fotoğrafları, farklı şekillerde bir araya getirerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları posterlere bastırıp ya da doğrudan kanvas tablolara yaptırıp bu dekoru tamamlayabilirsiniz.

 

4- Sade, Basit Dekorlar Kullanın

Kendinizin de yapması mümkün olan el işi ürünleri tercih edin! Fotoğraflarınızı küçük ebatlarda baskı alıp, dilediğiniz renklerde boyadığınız çıtaların birleşiminden oluşan ahşap çerçevelere küçük mandallar yardımıyla asabilirsiniz. Anı çerçevesiyle anılarınız bir arada dursun!

5-Büyük Tablolar Kullanın

Sevdiğiniz bir fotoğrafı. sanat eserini büyük ebatta kanvas tablolara dönüştürün. Tablo fotoğrafını seçerken derinliği olan sanat eserleri seçerseniz küçük bir odayı daha geniş gösterebilirsiniz.

About iga

Check Also

Mutfak İçin Duvar Kağıdı

Bu yazımızda, günümüzde geniş seçenek yelpazesi ile ön plana çıkan, mutfak için duvar kağıdı modellerini inceleyeceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.