Home / Duvar Dekorasyonu / Samimi Duvar Dekorasyonu

Samimi Duvar Dekorasyonu

Evinize çok daha samimi bir hava katacak, baktıkça içinizi şenlendirecek öneriler ile karşınızdayız: Samimi Duvar Dekorasyonu! Duvarların dekore edilmesi, bir evin yenilenmesi ve havasının değiştirilmesinde olmazsa olmazdır. İşte, size duvar dekorasyonunda izleyebileceğiniz yola dair bazı ipuçları:

Sade tablolar tercih edin
Mesele ev dekorasyonu olduğunda nasıl akla ilk duvarlar geliyorsa duvar dekorasyonu denildiğinde de akla ilk tablolar gelir. Neredeyse her ortama uyum sağlayabilmekte olan çeşitli tablo seçenekleri ile boş duvarlarınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Zevkinize göre odanızda kullanacağınız boyaya ve odanızın tarzına uygun tablolar seçebilirsiniz.

Fotoğraflar ile bezenmiş duvarlar
Eskiden bir aile fotoğrafı edinmek bile çok zorken günümüzde teknolojinin gelişimi sayesinde bir ailenin yüzlerce, hatta binlerce fotoğrafı olmakta. Siz de hoşunuza giden fotoğraflardan seçip bir fotoğrafçıya bastırabilir ve odanızın dekoruna uygun olarak çerçeveletebilirsiniz. Çerçevelerin hepsini aynı seçmek zorunda değilsiniz, dilerseniz fotoğraflarınızda farklı farklı çerçeveler kullanabilirsiniz ama duvarınızın dekorasyonu ile çok zıt tarzlarda çerçeveler seçmemeye özen gösterin.

Kullanış yönünden düşünün
Bazı duvarlar, hem göze hitap edecek hem de kullanışlı özelliklere sahip olacak şekilde dekore edilirler. Aynalar ve saatler, kullanışlı dekorasyon ürünlerine örnek olarak gösterilebilirler. Bunların yanı sıra dekoratif portmantolar, ilan tahtaları, duvara monte televizyonlar ve aydınlatma ürünleri de kullanışlı aksesuarlar olarak kullanılabilirler.

Makrome 
Duvarlarda 70’ler esintisi olsun istiyorsanız makrome objelere yer verebilirsiniz.

Dolu Dolu Raflar
Kitaplardan CD’lere, mumlardan süs eşyalarına kadar pek çok öğeyi saklamayıp depo alanı olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda bu öğeleri sergileyebileceğiniz raflardan yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı, değişik tarzlara sahip raflar bulunabilmektedir. Siz de evinizin stiline uygun bir raf modeli seçebilirsiniz. Birden fazla raf kullanacaksanız dümdüz yerleştirmek yerine farklı şekillerde yerleştirerek bambaşka bir hava katabilirsiniz.

About iga

Check Also

Mutfak İçin Duvar Kağıdı

Bu yazımızda, günümüzde geniş seçenek yelpazesi ile ön plana çıkan, mutfak için duvar kağıdı modellerini inceleyeceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.